Новини

Затверджено склад учасників установчих зборів Громадської ради при Держмолоджитлі

Затверджено склад учасників установчих зборів Громадської ради при Держмолоджитлі

У Києві 15 березня відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній спеціалізованій фінансовій установі «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Під час засідання члени ініціативної групи затвердили склад учасників установчих зборів Громадської ради та обговорили порядок проведення цих зборів.

До складу учасників установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву включено 23 представника від громадських об’єднань. Детальна інформація про представників установчих зборів оприлюднена на офіційному сайті Держмолодьжитла у розділі “Громадська рада”.

Нагадаємо, що установчі збори по формуванню складу Громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву відбудуться 22 березня 2017 року о 11.00 годині за адресою: м. Київ, вул. М.Кривоноса, 2а в залі засідань 4 поверх.

Реєстрація уповноважених представників від громадянських об’єднань здійснюватиметься  у період з 10 год. 00 хв. до 10 год. 45 хв. (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Дата: 17.03.2017