Новини

Укрмолодьжитло разом з іншими громадськими організаціями закликала Верховну Раду прийняти Закон щодо забезпечення учасників АТО та ВПО доступним житлом

Укрмолодьжитло разом з іншими громадськими організаціями закликала Верховну Раду прийняти Закон щодо забезпечення учасників АТО та ВПО доступним житлом

Асоціація "Укрмолодьжитло" разом з іншими громадськими організаціями закликала Верховну Раду України прийняти в цілому проект Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» (щодо реалізації державних житлових програм)» від 04.05.2016 р. № 4550. Цей Законопроект надасть додаткові преференції сім’ям учасників АТО та внутрішньо переміщеним особам при участі у програмі доступного житла, завдяки чому вони зможуть придбавати житло за механізмом 50 на 50, або отримати пільговий кредит для вирішення свого житлового питання.

Із відповідним зверненням виступили голова Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло», заступник голови спостережної ради Держмолодьжитла Євген Ісаєв та лідер Громадської організації «Кримська діаспора» Анатолій Засоба, під час прес-конференції «Ветерани АТО і ВПО зможуть претендувати на державну програму придбання житла за програмою 50/50», яка відбулася 23 лютого в інформаційному агентстві «Главком».

«Сьогодні учасники АТО та представники організацій внутрішньо переміщених осіб проводять акцію щодо заклику народних депутатів проголосувати за прийняття в цілому Законопроекту № 4550. Завдяки цьому законодавчому акту сім’ї учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб отримають реальну можливість придбати власне житло», - зазначив Анатолій Засоба.

Євген Ісаев звернув увагу на те, що прийняття вказаного законодавчого акту за умови відповідного фінансування дозволить у короткий термін організувати на загальнодержавному рівні надання держпідтримки сім’ям учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб для придбання власного житла.

«На сьогодні в державі вже є готовий механізм забезпечення громадян житлом у вигляді діючих житлових програм. Також є і відповідний інструмент реалізації цих програм у особі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, який веде діяльність в усіх регіонах країни. Достатньо лише актуалізувати відповідним чином діючі житлові програми, щоби досить швидко на загальнодержавному рівні забезпечити житлом сім’ї учасників АТО та внутрішньо переселених осіб. Саме для цього потрібно прийняття Законопроекту №4550», - наголосив Євген Ісаєв.

Дата: 23.02.2017