Новини

Укрмолодьжитло 30 років

Укрмолодьжитло 30 років

У 2019 році Громадській організації «Всеукраїнська Асоціація «Укрмолодьжитло» (МЖК України)» виповнюється 30 років. Заснована в лютому 1989 року Асоціація є однією з найстаріших громадських організацій України.

Асоціація має цікаву історію діяльності та вагомі досягнення.

За підтримки Асоціації протягом 1992-1998рр. в Україні було побудовано  57 тис. квартир  площею 3,4  млн кВ.м.  Згодом Асоціація розробила, запропонувала державі  та сприяла впровадженню в Україні системи надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, та першої державної програми з забезпечення молоді житлом. За ініціативи та при підтримці Асоціації у 1992 році створено Державний Фонд підтримки молодіжного житлового будівництва, діяльність якого  по впровадженню   цих механізмів дозволила забезпечити власним житлом ще понад 40 тисяч українських сімей.

Діяльність Асоціації стала одним із чинників становлення і  розвитку будівельної галузі, зокрема у  сфері житлового будівництва у багатьох регіонах, формування ряду провідних будівельних компаній в Україні, започаткування і розвитку сфери державної підтримки  іпотечного кредитування.

Багато ініціаторів створення  та членів Асоціації і сьогодні займають активну громадянську позицію,  беруть участь у політичному і громадському житті, сприяють розвитку  будівельної  галузі, причетні до реалізації важливих інфраструктурних та соціальних проектів. 

Набутий протягом десятиріч досвід та здобутки Асоціації є беззаперечним доказом дієвості та ефективності діяльності  інституцій громадянського суспільства,  які систематично  та цілеспрямовано сприяють реалізації базових принципів  Загальної декларації прав людини.

Зі СВЯТОМ, ДРУЗІ!

Дата: 10.02.2019