Новини

Створено Громадську раду при Держмолодьжитлі

Створено Громадську раду при Держмолодьжитлі

У Києві 22 березня відбулися установчі збори для формування Громадської ради при Держмолодьжитлі та перше засідання новоствореної Громадської ради.

На засіданні Громадської ради затвердили Положення про Громадську раду та обрали керівництво.

Заступником Голови Громадської ради був обраний Голова Всеукраїнської Асоціації "Укрмолодьжитло" Ісаєв Євген Анатолійович. Він зазначив, що сьогодні на часі питання забезпечення житлом учасників АТО та вимушених переселенців, але залишаються і інші верстви населення, які також потребують вирішення житлового питання і потрібно в цьому напрямку також вести роботу.

Головою Громадської ради обрано Санченко Олександра  Володимировича – президента Громадської організації «Біржа Молодіжних проектів».

Як зазначив перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, необхідність створення такого органу при Держмолодьжитлі зумовлено перш за все з тими викликами часу та реаліями, без яких неможливий подальший розвиток установи та процес її модернізації у повноцінний інструмент держави, який спроможний ефективно та відкрито проводити роботу з реалізації різноманітних програм, як державного, так і регіональних рівнів.

З фотоматеріалами можна ознайомитись тут.

Дата: 23.03.2017