Новини

Рада Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» (МЖК України) визначила курс на 2020 рік

Рада Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» (МЖК України) визначила курс на 2020 рік

28 лютого 2020 р. у смт.Славсько (Львівська область) відбулося чергове зимове засідання Ради ГО «Всеукраїнська асоціація «Укрмолодьжитло» (МЖК України)».

Заслухано інформацію Голови ради Ісаєва Є.А. про підсумки діяльності асоціації у 2019 р., та прийнято рішення про напрямки роботи у 2020 р. Схвалюючи в цілому намагання Уряду активізувати дії з питань державної житлової політики (впровадження нових механізмів державної підтримки цільових категорій громадян щодо забезпечення житлом, узгоджені з Національним банком України загальні заходи з зниження ставок за іпотечним кредитуванням, тощо), Рада асоціації наголошує на необхідності збереження  акценту у житловій політиці на програмі забезпечення молоді житлом, як найбільш комплексному інструменту у розбудові сталого розвитку та майбутнього України, і більш активного залучення ДСФУ «Фонд «Держмолодьжитло» у загальну систему розширення потенціалу держави у створенні сприятливих умов з забезпечення громадян житлом відповідно до засад Конституції України.

Також одним з напрямків роботи Асоціації на 2020 рік визначено сприяння оновленню законодавчої бази в сфері житлової політики, а саме розробці та прийняттю сучасного Житлового кодексу України.

За результатами засідання Ради Укрмолодьжитла (МЖК України) готується відповідне звернення до органів влади.

Розглянуто також внутрішньо-організаційні питання діяльності ГО «Всеукраїнська асоціація «Укрмолодьжитло» (МЖК України)».

 

Дата: 02.03.2020