Новини

Оголошено про установчі збори Громадської ради при Держмолодьжитлі

Оголошено про установчі збори Громадської ради при Держмолодьжитлі

У Києві 22 березня 2017 року відбудуться установчі збори Громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву.

Представник Всеукраїнської асоціації "Уккрмолодьжитло" (МЖК УКРАЇНИ) увійшов до складу Ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву.

Для  формування складу Громадської ради запрошуються представники громадських, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Як зазначається у повідомлені ініціативної групи з підготовки установчих зборів, до складу Громадської ради при Держмолодьжитлі можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Держмолодьжитла, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Громадські об’єднання  незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегують одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради при Держмолодьжитлі.

Більш докладно про формування складу Громадської ради та участі у ній йдеться у повідомленні ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

Дата: 13.02.2017