Новини

Голова Укрмолодьжитло прийняв участь в Комітетських слуханнях «Молодіжне житлове кредитування – вклад в майбутнє європейської України»

Голова Укрмолодьжитло прийняв участь в Комітетських слуханнях «Молодіжне житлове кредитування – вклад в майбутнє європейської України»

Сьогодні у Верховній Раді України відбулися комітетські слухання «Молодіжне житлове кредитування – вклад в майбутнє європейської України», організовані парламентським Комітетом з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму. Участь у них взяли народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських та міжнародних організацій.

Відкриваючи слухання, голова парламентського комітету Артур Палатний наголосив на актуальності розглядуваного питання, нагадав про актуальний стан справ щодо фінансування житлових програм для молоді та закликав учасників слухань до конструктивної дискусії.

Привітав учасників слухань і заступник міністра регіонального розвитку України Лев Парцхаладзе, побажавши плідної роботи.

Учасники слухань акцентували увагу на тому, що невирішення житлової проблеми молоді призвело до того, що Україна катастрофічно втрачає людський потенціал. Громадяни масово емігрують як тимчасово на роботи так і на постійно місце проживання. І насамперед це стосується молоді.

Під час виступу голова Всеукраїнської асоціації «Укрмолодьжитло» (МЖК України) Євген Ісаєв запропонував по результату комітетських слухань рекомендувати Кабінету Міністрів України прискорити подання на розгляд Верховної Ради України проекти Законів про внесення змін до деяких  законодавчих актів щодо сприяння забезпечення молоді житлом  і в тому числі проекту Житлового кодексу України.

 

 

Дата: 18.04.2019