Новини

25 років РАЗОМ!!!

25 років РАЗОМ!!!

Державна спеціалізована фінансова установа "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" святкує 25 років існування. Багато це чи мало?

Для державної структури, яка колись виникла з ініціативи молодих ентузіастів -МЖКівців безумовно багато. І невпинна ефективна 25 річна робота Фонду, завдяки якій десятки тисяч українських родин отримали власне житло, - це перемога.

Але сьогодні Державний фонд тільки набирає своїх обертів. Крізь роки, економічні кризи, інші зміни в державі та суспільстві, Фонд непорушно виконує свою функцію по забезпеченню житлом, вишукує нові механізми для виконання цієї функції в умовах сьогодення.

Укрмолодтжитло щиро вітає керівництво і всіх працівників Держмолодьжитла та його регіональних управлінь з ювілейною річницею.

Щиро радіємо, що ініціатива Укрмолодьжитла по створенню Фонду сьогодні квітне і являє собою міцну державницьку структуру, що вирішує одне з головних питань кожного громадянина - придбання житла.

Бажаємо нових звершень, перспектив, розвитку та попутного вітру Фонду, міцного здоров'я всім працівникам!!!! Хай Ваші добрі справи не знатимуть перепон й знаходять підтримку на всіх рівнях нашої держави.   

Дата: 07.07.2017