Текущее время: Вс ноя 19, 2017 7:45 pm

Часовой пояс: UTC

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Доступне житло 70/30
СообщениеДобавлено: Ср окт 09, 2013 8:06 am 

Шановні друзі! Тут Ви можете задавати будь - які питання по темі участі та умов державної програми "доступне житло 70/30"

Заголовок сообщения: Re: Доступне житло 70/30
СообщениеДобавлено: Ср окт 09, 2013 8:16 am 

Доброго дня, Ірино!!!
Хочу стати учасником програми "Доступне житло" або "Молодіжне кредитування".
Де можна отримати алгоритм послідовних дій та на яких умовах я можу реалізувати своє бажання.

СообщениеДобавлено: Ср окт 09, 2013 2:21 pm 

Доброго времени суток! Узнавал о возможности получения кредита и мне сказали что необходимо внести первый взнос в размере не менее 25% от стоимости квартиры. Для меня это оченнь большая сумма. Отсюда и вопрос: могу ли получить деньги по программе Доступное жилье 70/30 , и при этом получить кредит?

СообщениеДобавлено: Чт окт 10, 2013 1:19 pm 

Алексей, программа 30/70 подразумевает предоставление субсидии (безвозвратной), при этом Вы самостоятельно должны профинансировать 70% стоимости жилья. Эта программа никак не увязана с кредитами. А 25% личного взноса с Вас потребуется в случае участия в программе удешевления стоимости ипотечных кредитов. Кредит в этом случае дает банк на 15 лет под 16% годовых, из которых Вам компенсируют за счет государства 13% годовых, и именно в этом состоит государственная помощь. Соединять одно с другим не получится - нужно четко выбрать: или 30% разовой субсидии, или ежемесячные 13% годовых.

СообщениеДобавлено: Чт окт 10, 2013 2:33 pm 

Ольга писал(а):
Доброго дня, Ірино!!!
Хочу стати учасником програми "Доступне житло" або "Молодіжне кредитування".
Де можна отримати алгоритм послідовних дій та на яких умовах я можу реалізувати своє бажання.

Доброго дня, Ольго!
Відповідаю по кожній програмі окремо.

Щодо програми "Доступне житло", то прийняти участь в ній можуть наступні категорії громадян:
громадяни, які перебувають на квартобліку при цьому середньомісячний грошовий дохід яких разом з членами їх сімей з розрахунку на одну особу не перевищує п'ятикратного розміру середньомісячної заробітної плати у відповідному регіоні, розрахованого згідно з даними Держстату.
Якщо Ви відповідаєте цим умовам, то Ви подаєте до місцевого регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» перелік документів зазначених тут http://molod-kredit.gov.ua/dostupne-zhitlo/krok-2. Далі обираєте квартиру, яку Ви хочете придбати й укладаєте угоду на придбання житла. Перелік об'єктів (будинків) в яких можна обрати квартиру знаходиться в тому ж самому регіональному відділенні Фонду, зазначеному вище. Після цього Ви укладаэте Договыр про обслуговування коштів для будівництва(придбання) доступного житла та вносите кошти на свій поточний рахунок, відкритий в уповноваженому банку, в обсязі 70 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла та отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою 30 відсотків вартості нормативної площі доступного житла.

Щодо програми "молодіжного кредитування", то в ній можуть приймати участь одинокі молоді люди або молоді сім'ї до 35 років включно. Кредит на придбання житла надається на 30 роківкредит з відсотковою ставкою у розмірі три відсотки річних суми зобов'язань за кредитом; позичальник, який має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом; позичальникові, який має двох дітей, за рахунок бюджетних коштів погашається 25 відсотків суми зобов'язань за кредитом; позичальникові, який має трьох і більше дітей, - 50 відсотків суми зобов'язань за кредитом. Розмір кредиту на будівництво житла визначається регіональним відділенням Фонду, виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 20 кв. метрів на сім'ю , вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитної угоди, та витрат на страхування в період будівництва житла. Для участі в програмі обов'язково потрібно перебувати на квартобліку.

СообщениеДобавлено: Чт апр 03, 2014 11:32 am 

Скажите а этот кредит выдается только под строительство или приобретение только определенных оъектов? наверное только в домах, котрые сотрудничают с данной программой? если я хочу купить квартиру не в Киеве, как я могу воспользоваться данным кредитом ?

СообщениеДобавлено: Ср июн 21, 2017 5:06 pm 

А що там у 2017 році програма працює ???

СообщениеДобавлено: Ср июн 21, 2017 5:09 pm 

Хотів купити по цій програмі житло в будівельної компанії "МЖК Експрес-24" (в Івано-Франківську).

Якщо така програма є то на які квартири вона підходить.

Чи підійде для такої : https://mgk.if.ua/uk/building/kvartyry-v-raioni-parku-shevchenka-budynok-42-iii-cherha

СообщениеДобавлено: Ср июн 21, 2017 5:11 pm 

Або можливо такої квартири в новобудові в Івано-Франківську :
https://novobudova.if.ua/prodazh-kvartyr-v-millennium-eco-apartments/

Часовой пояс: UTC