Виступ Голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леоніда Рисухіна на парламентських слуханнях 20.11.2013 року

Шановний пане головуючий!

Шановні учасники парламентських слухань!

         Ми повинні висловити подяку і Міністерству молоді та спорту і Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму за ініціативу таких слухань.

         Дуже часто ми бачимо цю залу на екранах телевізорів. Залу, переповнену представниками засобів масової інформації. Залу – де лунають гучні промови та заклики.

Між тим, зовсім не політика, а саме такі прикладні питання, як сьогодні, дійсно, турбують громадян, насамперед молодь, і саме з цих питань молодь очікує конкретних дій від Держави.

Говорю це з повною відповідальністю, спираючись на досвід нашого спілкування з молодими громадянами.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву за час реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом сприяв вирішенню житлової проблеми для 35 тис. молодих сімей.

Сьогодні Фонд працює за трьома механізмами державної підтримки громадян у забезпеченні житлом, вони всім відомі,але зважаючи на тему слухань, хочу оголосити деякі речі, можливо несподівані, для Міністерства молоді та спорту і Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Ми вважаємо, що саме пільгове державне житлове кредитування є найбільш ефективним інструментом держави у забезпеченні економічної активності молоді, її участі у суспільному житті. Чому?

Надаючи кредит, Держава одночасно делегує молодій людині відповідальність за своє майбутнє, за майбутнє своїх дітей і кінець-кінцем за майбутнє держави.

Бо отриманий кредит, навіть суперпільговий, треба все-ж-таки віддавати! І у нас нема жодного, підкреслюю жодного випадку не виплати по кредиту з вини молодої сім‘ї! Тобто наявність пристойних житлових умов, для сім‘ї, для дітей, і необхідність збереження цих умов спонукає молоду людину саме до цієї економічної активності, про яку ми говоримо сьогодні, до ініціативи, до пошуку робочого місця, до самореалізації, у конкретних справах чи проектах.

Ефективність, цінність цієї програми полягає ще і в її чітко визначеній демографічній спрямованості. Це програма через систему додаткових преференції заохочує молоді сім‘ї до народження дітей, що безумовно необхідно для нашої держави. При цьому звертаємо увагу: ці діти народжуються в економічно активних молодих громадян, які здатні нести і соціальну відповідальність за свої сім‘ї, за своїх дітей.

Я впевнений, що ця тема – тема створення Державою умов для молодої людини – з точки зору створення можливостей саме «непрямої» - через пільгове житлове кредитування - підтримки економічної активності молоді, зможе згуртувати народних депутатів навколо гасла «Житло для молоді – це перспектива для Держави» і це могло б стати однією з складових національної ідеї, ідеї патріотизму та прагматизму.

І ми вносимо дві пропозиції до проекту рекомендацій за наслідками слухань: по-перше – найшвидше прийняття Законів «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом» та «Про молодіжну житлово-будівельну кооперацію», а по-друге пропонується Верховні Раді при прийнятті Закону «Про Державний бюджет України на 2014 рік» врахувати доручення Президента України від 12 листопада 2013 року, яким передбачено забезпечити видатки на фінансування Державної програми забезпечення молоді житлом відповідно до обґрунтованих потреб, а це 558,9 млн. грн.

         Це не тільки відновить надії молоді на реальні досягнення з вирішення житлової проблеми, але буде безумовно сприяти більш активній участі молоді у суспільному житті, та підвищення її економічної активності.

Відеоматеріали виступу можна переглянути тут.