Попов Костянтин Євгенович

       Народився у 1961 році у м. Запоріжжі. Трудову діяльність розпочав у 1979 році учнем токаря на Дослідному заводі «Автопромсварка». Після військової служби у з'єднанні морської піхоти Чорноморського флоту у 1981 р. поступив до Запорізького індустріального інституту та закінчив його у 1987 р. за фахом «інженер-будівельник». Працював майстром у будівельно-монтажному тресті «Запоріжбуд», начальником ударної комсомольської  будівлі на реконструкції  металургійного комбінату «Запоріжсталь».

      У 1990 р. організував та очолив добровільне об'єднання (згодом колективне підприємство, акціонерне товариство) «Молодіжний житловий комплекс «Вознесенка» для будівництва молоддю міста Запоріжжя житла. Під керівництвом К.Попова МЖК «Вознесенка» збудував кілька житлових будинків у м. Запоріжжі та вів інші будівельні роботи. У 1998 р. на базі МЖК організоване регіональне відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. З 2002 р. очолив Запорізьке регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

     Під час роботи у Фонді розробив та втілив у життя кредитно-

фінансовий механізм кредитування працівників промислового підприємства за рахунок коштів підприємства до оподаткування прибутку.

   Неодноразово обирався членом ради Асоціації. Подяка Прем'єр-Міністра України (2002), почесна грамота Запорізької обласної ради (2008). Друга спеціальність – економіст (2006, Запорізька державна інженерна академія). Одружений, має дорослого сина.