Антонов Василь Іванович

Народився 19 листопада 1953 р. в містечку Ясинувата Донецької області) - голова Оболонської державної районної в м. Києві адміністрації.

Освіта

1969-1973 рр. - Ясинуватський будівельний технікум. Спеціальність: технолог зварювального виробництва.

Кар'єра

Працює на різних підприємствах в Сибіру та на далекій півночі. В Нар'ян-Марі, Воркуті, Ханти-Мансійську. Долучається до будівництва газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород.

1984-1989 рр. - електрозварювальник на дослідному заводі Інституту надтвердих металів в м. Києві

1990-1991 рр. - інженер-будівельник виробничого об'єднання "Медапаратура" в м. Києві.

1991-2010 рр. генеральний директор ЗАТ "Молодіжно-житловий комплекс "Оболонь".

1998-2006 рр. - депутат Оболонської районної ради двох скликань.

З листопада 2010 р. - голова Оболонської державної районної в м. Києві адміністрації.

Досягнення

За час перебування на посаді директора МЖК "Оболонь", компанією було побудовано в Києві та регіонах більше 550 000 квадратних метрів житла, включаючи об’єкти соціально-побутової сфери.

Створив понад тисячу робочих місць.

На території Оболоні побудував 12 будівель. Крім того, МЖК "Оболонь" реалізовала будівельні проекти на Троєщині, та в Голосіївському районі.

В 1996 році присвоєно Почесне звання «Заслужений будівельник України».

В 1998 році нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України «За заслуги в будівництві».

В 2008 році отримав орден рівноапостольного князя Володимира ІІ ступеня та Почесний знак «За розвиток соціального партнерства» від Федерації профспілок України.

В 2008 році нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Діяльність на посаді голови Оболонського району

Медицина

Відкрито дитячу поліклініку на вул. Лайоша Гавро, яка оснащена сучасним обладнанням. Перед поліклінікою влаштували мальовничий дитячий сквер.

На вул. Північній у центральній дитячій поліклініці почала працювати амбулаторія сімейного типу та дитяча водолікарня. Там знаходяться нові басейни з очищенням. В одному з них займаються діти, у яких діагностовано ДЦП. Інший басейн - плавальний для дітей 14-16 років.

На Оболоні з'явилися медичні кабінети спелеотерапії. Там лікують дітей за допомогою соляних шахт.

Відкриття відділення жіночої консультації, придбання апарату, початок роботи кабінету діабетичної стопи.

Відкрито 9 амбулаторій сімейного типу з повним комплектом устаткування.

У загальному рейтингу районів Києва в 2012 р., за якістю медичних послуг, Оболонський район зайняв друге місце.

Освіта

Розпочав реалізацію енергозберігаючого проекту по заміні вікон в освітніх установах та утеплення фасадів будівель.

В 2012 р. за спонсорські кошти було споруджено сучасний шкільний стадіон. В 2013 р. біля школи №143 буде зведений ще один.

Озеленення

За два роки в районі створили 4 сквери і 35 екологічних територій. Тільки на вул. Л.Гавро висадили 400 ялинок. Масово висадили в районі екзотичне дерево - катальпу.

В 2013 р. заплановано створити ще 15 екологічних територій.

Плани на майбутнє

Оболонська райдержадміністрація планує у найближчі роки реконструювати парк "Оболонь" в урочищі "Наталка" у суперсучасне місце відпочинку. Крім облаштованої мальовничої набережної і паркових доріжок там буде майданчик для міні-футболу, волейболу, тренажерний майданчик, дитячий автодром. До Дніпра проходитиме алея, а на березі буде оглядовий майданчик. Площа парку становитиме 12 га, вартість проекту оцінена у 44 млн грн, орієнтовний строк реалізації - 2-3 роки.

В Оболонському районі на вул. Маршала Тимошенка з’явиться комплекс співочих фонтанів. Він складатиметься з пішохідної алеї, головного та додаткового фонтанів і пам’ятного знаку. Роботи зі спорудження фонтанів розпочнуться вже цього року. Орієнтовна вартість реалізації проекту складає 7 млн грн. Роботи планують розпочати вже в 2013 р.

На озері Кирилівському, що на Оболоні, облаштують ландшафтний комплекс відпочинку для киян. Він складатиметься з водних садів, видових, дитячих та спортивних майданчиків, дитячого ігрового центру. Будуть також передбачені місця для сімейного та тихого відпочинку. Тут облаштують ряд терас прямо на воді, будуть просторі велодоріжки, а на острові розташується дитячий ігровий центр. За порадою екологів висадять хвойні дерева і очистять озеро за допомогою спеціальних водоростей. До парку відпочинку буде два входи. Перший - неподалік від трамвайної зупинки - стилізують під кирилицю. Другий буде розташований поблизу метро "Оболонь"

Благодійна діяльність

У 2010 р. створив благодійний фонд "Добрий ангел миру". Завдяки його діяльності в районі відкрили два пам'ятника - пам'ятник чорнобильцям та воїнам Великої Вітчизняної війни.

Особисте життя

Одружений. Має двох дорослих дітей та двох онуків.